Gorila skončila !!! Problém ostal ....

Autor: Miroslav Csonga | 8.2.2012 o 14:13 | Karma článku: 8,14 | Prečítané:  1271x

99% občanov Slovenskej republiky to síce nie je jasné, ale 1 % vyvolených áno a to už niekoľko dní.  Nikomu sa nič nestane, lebo sa vlastne nič také nestalo a ak sa aj stalo, ostáva to len v dohadoch, ak sú aj dôkazy tak vlastne nie sú použiteľné.

Jediným neodškriepiteľným faktom, ktorý netreba dokazovať, ostáva tvrdenie ministra vnútra SR, že skupiny zaoberajúce sa aktivitami, ktoré opisoval nejaký spis Gorila sú vysoko sofistikované a odborné zdatné aby zabezpečili, že všetko, čo by mohlo byť použité proti ním bolo vlastne nepoužiteľné.

 

Aké je to jednoduché, dokazuje aj mediálna bomba Gorila.

 

Ak by aj bol text internetovej Gorily akokoľvek pravdivý, neexistuje spôsob ako jeho pravdivosť dokázať:

1/  začína byť zreteľne jasné, že samotný odposluch bytu na Vazovovej ulici 9/A v Bratislave bol nezákonný - rovnako ako odposluchy VOS, ktorých nezákonnosť vyhlasujú politici / opäť niekto zámerne zaviedol sudcu pri jeho rozhodovaní /

2/  pri odposluchoch boli zachytené rozhovory aj iných osôb, bez prítomnosti záujmovej osoby z rozhodnutia súdu a teda sa nemali podľa zákona vôbec realizovať / ak bol záujmovou osobou  vlastne niekto iný, povolenie súdom môže byť iba nevydarenou kamuflážou )

3/  všetko čo sa s dokumentmi okolo Gorily dialo je pochybné / buď neúmyselným konaním vychádzajúcim z odbornej nespôsobilosti alebo úmyselným konaní, využívajúcim vysokú odbornú spôsobilosť /

 

Nezákonne získané dôkazy sú ako dôkazy nepoužiteľné, a keďže trestné právo vychádza zo zásady dokazovania viny  a nie dokazovania neviny, kde nie sú dôkazy, niet ani vinníka.

 

A oni to od počiatku vedeli, že sa im nemôže nič stať !!!

 

Ich účinnou zbraňou je dodržiavať „bobríka mlčania“, veď svoju nevinu vlastne nemusia dokazovať.

 

Vrcholom bezbrehej drzosti týchto ľudí je však arogancia, s ktorou predstupujú pred občanov a za ich peniaze / poctivo odvádzané dane / sa im verejne vysmievajú do očí.

 

Úžasný výrok „ Toto je moja kauza, nepotrebujem barličku ani zľava ani sprava,  nedovolím urobiť zo mňa zlodeja !“ je toho asi najlepším príkladom.

 

V každom jednom prípade likvidácie dôkazov - ich nepoužiteľnosťou, boli ľudia, nominanti politikov, dosadení do dôležitých funkcií / riaditeľ SIS, prezident PZ ...... a napokon aj ďalší, dosadení funkcionári dosadených funkcionárov /, ktorí z vďaky k svojim funkciodárcom urobia všetko pre nich a pre ich právnu bezúhonnosť / veď morálka sa v tomto štáte už dávno nenosí /.

 

Záchrannou brzdou sa ukazuje aj politický tlak na vymenovanie generálneho prokurátora, mimochodom prokurátora, ktorému sa nechtiac dostali do skartovačky možné dôkazy o korupcii.

Paradoxne, kresťanskou „ rukou božou“ tento politický tlak neprešiel v parlamente.

 

Gorila skončila !!! Problém ostal .......

 

Treba ešte vyčistiť Augiášov chliev.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Vracajú sa deväťdesiate roky a prečo sa Danko drží ruskej letky

Akcia proti Kiskovi je porovnateľná len s únosom mladého Kováča.

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: Politikov treba vyšetrovať citlivo

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii Peter Kovařík.

PRIMÁR

Keď mejkap podráždi. Problémy, ktoré vyvoláva kozmetika

Vyberte si kozmetiku, ktorá nepoškodí pleť.


Už ste čítali?